Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci

O škole

Základní informace
Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci je soukromou školou poskytující čtyřleté střední odborné vzdělání s maturitou v oborech Elektrotechnika a Informační technologie. Maturitní studium je poskytováno v denní a kombinované formě. Denní forma studia je určena žákům základních škol jako navazující studium po dokončení základní školní docházky. Kombinovaná forma vzdělávání je naopak určena již dospělým uchazečům o maturitní vzdělávání.
Co byste o nás ještě měli vědět?
Cílem vzdělávání však není jen maturitní vysvědčení v rukou vašich dětí a úspěšné ukončení studia.
Smyslem práce celého našeho týmu jsou žáci. A to nejen z pohledu studia, ale i z pohledu lidského. Chceme, aby školu opouštěli jako vzdělaní a zralí lidé, konkurence schopní v jejich oboru, případně aby úspěšně prošli přijímacím řízením na VŠ. Jednoduše řečeno, aby byli připraveni čelit nástrahám a povinnostem, které přináší život dospělých a pracujících lidí.
Snažíme se, aby naši žáci chodili do školy rádi a úspěšně prospívali v průběhu celého studia.
Uplatňujeme laskavý přístup a pevná pravidla, která dělají z naší školy milé a bezpečné prostředí. Na tom tvrdě pracuje celý náš pedagogický sbor – žákům vycházíme vstříc, spolupracujeme s rodinou. Upřednostňujeme nekonfliktní a individuální přístup – jsme vždy ochotni a připraveni pomoci našim žákům v nepříznivých situacích.

Jak to u nás vypadá?
Výhodou naší školy je rodinné prostředí – menší kolektiv žáků, příjemně zařízené třídy doplněné nejmodernějším technologickým vybavením. Samozřejmostí jsou plně vybavené třídy pro odbornou výuku. Najdete u nás i relaxační koutky, které je možno využít o přestávkách (fotbálek, ping–pong), případně i ve výuce (čtecí koutek) – to vše přispívá k pohodovému fungování školy a eliminaci stresu. Ostatně, přesvědčit se můžete pomocí virtuální prohlídky nebo ještě lépe – osobně.

O škole

Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.

IČ: 25115138
IZO: 108040780

Adresa

Svatováclavská 1404
438 01, Žatec

Kontakty

Pevná linka: +420 415 726 003
Mobilní telefon: +420 733 712 250
e-Podatelna: sekretariat@spsezatec.cz
Preferovaný způsob komunikace je e-mail.

Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s. r. o.