Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci

O škole

Základní informace

Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci je soukromou školou, která poskytuje čtyřleté střední odborné vzdělání s maturitou v oborech:

26-41-M/01 Elektrotechnika
18-20-M/01 Informační technologie

Maturitní studium je poskytováno v denní a kombinované formě.

Denní forma studia je určena žákům základních škol jako navazující studium po dokončení základní školní docházky.

Kombinovaná forma vzdělávání je naopak určena již dospělým uchazečům, kteří si chtějí doplnit či rozšířit maturitní vzdělání. V kombinované formě nabízíme studentům maturitní obor: 26-41-M/01 Elektrotechnika

Co byste o nás ještě měli vědět?

Cílem vzdělávání však není jen získání maturitního vysvědčení a úspěšné ukončení studia.
Smyslem práce celého našeho týmu jsou studenti. Klademe důraz nejen na vzdělávání, ale i na rozvíjení klíčových kompetencí, které studentům pomohou uplatnit se na trhu práce, případně úspěšně projít příjímacím řízením na VŠ. Naším cílem je, aby studenti byli připraveni čelit nástrahám a povinnostem, které přináší život dospělých lidí. Naše škola rovněž nabízí i vycestování do zahraničí v rámci programu Erasmus+.

Usilujeme o to, aby naši studenti chodili do školy rádi a úspěšně prospívali v průběhu celého studia.

Náš pedagogický sbor uplatňuje empatický přístup ke studentům a usiluje o vytvoření příjemného a bezpečného prostředí pro studenty. Studentům se snažíme vycházet vstříc a spolupracujeme s rodinami. Upřednostňujeme nekonfliktní a individuální přístup – jsme vždy ochotni a připraveni pomoci našim studentům v nepříznivých situacích.

Jak to u nás vypadá?

Výhodou naší školy je rodinné prostředí – menší kolektiv žáků, příjemně zařízené třídy doplněné nejmodernějším technologickým vybavením. Samozřejmostí jsou plně vybavené třídy pro odbornou výuku. Najdete u nás i relaxační koutky, které je možno využít o přestávkách (fotbálek, ping–pong), případně i ve výuce (čtenářský koutek) – to vše přispívá k příjemnému prostředí ve škole a k eliminaci stresu studentů. O kvalitách naší školy se můžete sami přesvědčit, a to na dnech otevřených dveří. Kdy probíhají, zjistíte na DOD.
Budeme se na vás těšit!


O škole

Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.

IČ: 25115138
IZO: 108040780

Adresa

Svatováclavská 1404
438 01, Žatec

Kontakty

Pevná linka: +420 415 726 003
Mobilní telefon: +420 733 712 250
e-Podatelna: sekretariat@spsezatec.cz
Preferovaný způsob komunikace je e-mail.

Střední průmyslová škola elektrotechnická a ZDVPP, spol. s r.o.